Sandbox Number Coloring Book Art

Ücretsiz Boyama Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut21.89 MB
  • Sürüm
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciNinja Blitz War Games
Sandbox Number Coloring Book Art indir; Bu yeni bağımlılık oyunda sayılara göre renk.

Windows Mağazası'nda en iyi renklendirme kum havuzu ve piksel sanat oyunu oyna! Bedava için!

Sandbox Numarası Boyama Kitabı Sanat çocuklar ve yetişkinler arasında popüler!
Herkes için numara Sandbox GAME adlı ücretsiz bir renk. Boyama oyunları en iyi bir Pixel Sanat Boyama kitabı tadını çıkarın! Renklendirmeniz için birçok ilginç piksel karakteri ve karakter var. Bu yeni bağımlılık oyunda sayılara göre renk. Çok çeşitli süper eğlenceli görüntüler arasından seçim yapın ve onları hayata geçirmek için sayıları takip edin. Boyama bu kadar kolay olmamıştı!

AMAZING PIXEL RESİMLERİNİN ÇİZİMİ, SADECE NUMARASI İLE BOYA!
Her yaş için anti-stres piksel sanat numarası boyama!

Nasıl oynanır:
Bu ilginç sanal oyunda sayılara göre çizme,
ColorPick color ve aynı sayıların bloklarına bırakın.
CoolGüzel bir piksel çalışmasını bitirdiniz.

Temel Özellikler:
• Herhangi bir görüntüyü kolayca renklendirin ve sonunda sürpriz için bekleyin!
• Aile dostu içerik: Her yaş için renklendirme
• Mükemmel dinlendirici aktivite
• Telefonunuzdan veya tabletinizden herhangi bir görüntüyü pikselli bir sürüme dönüştürün ve hemen uygulamaya göre renklendirin!
• Farklı görüntülerin düzinelerce: Bir cupcake'den unicorn'a, çocuğun sandbox'ına kadar her şeyi renklendirin.

Herhangi bir renklendirme açın ve numara boyama ile çalışın. Görüntüyü yakınlaştırmak ve kareleri renklerle doldurmak için basit bir streç kaydırma ile, renk paletinde belirtilen renge karşılık gelir. Boyayı değiştirin, kareleri basit bir tek tıklama ile istediğiniz sayıya göre renk ile doldurun. Gördüğünüz gibi, sandbox numaralı kitabımızla, bir çocuğun bile baş edebileceği hiçbir şey zor değildir.
Pixel Art - Sandbox Coloring by Number (Piksel Sanat - Palet Boyama) 'daki palet yeterince büyük olduğundan, sayı görüntülerinin boyanması parlak ve ayrıntılı görünmektedir. Uygulama herhangi bir ayar, menüler ve diğer şeylerden yoksun. Başlangıçta, bir sayfa kategorilere ayrılmış tüm renklerin bir listesini içerir.
Sandbox Numarası Boyama Kitabı Sanat sadece yaratıcı bir oyun değil, aynı zamanda mükemmel bir anti-stres boyama kitabıdır.

Sandbox Numarası Boyama Kitabı Sanat, çocuklarınızın veya öğrencilerinizin temel sayıların tanınması, bir efsanenin nasıl kullanılacağını öğretmek için harika bir yoldur ve onlara güzellik ve sanat anlayışı geliştirme fırsatı verecektir.

Piksel Sandbox'a kolayca katılın: Piksel resimlerinizi kolayca oluşturmak için Sandbox Numara Boyama Kitabı Sanat! Sayıları boya ve renklendirmeyi seven yetişkinler ve çocuklar için mükemmeldir. Sandbox Number Coloring Book Art'da hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olan çiçekler, hayvanlar ve yiyecekler gibi pek çok ücretsiz ve etkileyici çizgi film resimleri bulacaksınız.

Mutlu boyama!

Sandbox Number Coloring Book Art indir